Speelschema 2019

Voor de kosten en hoe je in te schrijven, zie HIER

Tafel vol?
Mocht je met een groep vrienden (min. 4 spelers) een spelsysteem willen spelen maar deze zit al vol, stuur ons dan een bericht via info@rpgleiden.nl. Dan gaan wij kijken of we voor jullie een extra spelleider kunnen regelen.

Conarandom!
Op de zaterdagavond gaan we iets anders doen. In plaats van dat jij het spelsysteem kiest, kiest het spelsysteem jou! Alle namen van de ingeschreven mensen worden in hoed gestopt. De DM/GM/spelleider trekt vervolgens uit de hoed een aantal namen die aan haar/zijn tafel mee mogen spelen. Zo speel je (hopelijk) eens een spelsysteem dat je anders nooit gespeeld had.

Hieronder vind je hoe het weekend verdeeld is:

Bij onduidelijkheden, check de FAQ pagina hier of email naar info@rgpleiden.nl

Hoe laat moet ik er zijn?
Het is handig als je ongeveer 30 min. voor de start van je sessie aanwezig te zijn. Dan heb je tijd om je tickets af te halen, drankje te halen, etc.

De planning en bijbehorende schema's worden momenteel nog gemaakt, we updaten de informatie op deze pagina zo snel mogelijk.

Vrijdagavond 11 oktober - 19:30 - 23:30 uur

SpelsysteemSpelleiderHuidige inschrijvingen
Cosmic HeistBart Prins(2 vd 6 plaatsen vrij)
Yannick Klar / Mollie / Andy Warners / Daniëlle Witte /
SkyfarerJoris van den Oever(2 vd 6 plaatsen vrij)
Alexander van Oostveen / Jeff Rubinoff / Eve Bloom / Nicolaas Herckenrath /
StarfinderLau Bannenberg(1 vd 6 plaatsen vrij)
Thomas Dijkers / Maarten de Kock / Davey Van Leeuwen / Gé Fakkel / Luke Woolacott /
Vampire the MasqueradeJeroen Zandvliet(1 vd 5 plaatsen vrij)
Colby Jack / Jelte Bruinsma / Tinka Griffioen / Glenn van Amsterdam /
Mythe (only Dutch spoken)Rudy Boe
(1 vd 5 plaatsen vrij)
Gereon Kapping / Joost / Thierry / Michiel /
Blades in the DarkArnd Koster(2 vd 5 plaatsen vrij)
Pieter Goeminne / Jered Bloom / Jeroen Heijdemann /


Zaterdagochtend 12 oktober - 09:30 - 13:30 uur

SpelsysteemSpelleiderHuidige inschrijvingen
Call of CthulhuArjan Wiegman(1 vd 6 plaatsen vrij)
Gé Fakkel / Luke Woolacott / Joris / Nicolaas Herckenrath / Jacobien Bouma /
Doctor Who Roleplaying GameNoralie Lubbers(VOL - 0 vd 6 plaatsen vrij)
Gereon Kapping / Jeroen Flinkerbusch / Arnica / Rudy Boer / Pieter Goeminne
Pathfinder 2ETineke Bolleman(VOL - 0 vd 6 plaatsen vrij)
Jeroen Zandvliet / Alexander van Oostveen / Colby Jack / Jered Bloom / Jeff Rubinoff / Steven van Hameren
Kitten WitchesJoost Joling(2 vd 6 plaatsen vrij)
Jelte Bruinsma / Eve Bloom / Mollie / Daniëlle /
Warhammer 40k Wrath and GloryArnd Koster(1 vd 5 plaatsen vrij)
Frédéric / Thomas Dijkers / Thomas van Helvert /

Zaterdagmiddag 12 oktober - 14.30 - 18.30 uur

SpelsysteemSpelleiderHuidige inschrijvingen
Mythe (only Dutch spoken)Rudy Boe(VOL - 0 vd 5 plaatsen vrij)
Alexander van Oostveen / Frédéric / Nicolaas Herckenrath / Tinka Griffioen / Arnd Koster
Tiny Frontiers: Mecha and MonstersJoost Joling( 3 vd 5 plaatsen vrij)
Thomas van Helvert / Andy Warners /
Call of CthulhuArjan Wiegman(VOL - 0 vd 6 plaatsen vrij)
Jeroen Zandvliet / Sacha / Andre / Thomas Dijkers / Sven de Jong / Roel H.
MasksGereon Kaiping(VOL - 0 vd 6 plaatsen vrij)
Pieter Goeminne / Colby Jack / Yannick Klar / Felix Qui / Jeff Rubinoff / Jelte Bruinsma
The Way of the PukonaNoralie Lubbers(VOL - 0 vd 5 plaatsen vrij)
Jered Bloom / Joris / Eve Bloom / Luke Woolacott / Matt

Zaterdagavond 12 oktober - 19.30 - 23.30 uur

SpelsysteemSpelleiderHuidige inschrijvingen
Conarandom!
(zie hierboven voor info hierover)
Diverse(11 vd 30 plaatsen vrij)
Sacha / Andre / Alexander van Oostveen / Frédéric / Sven de Jong / Gé Fakkel / Luke Woolacott / Jered Bloom / Roel H. / Jeff Rubinoff / Jelte Bruinsma / Eve Bloom / Nicolaas Herckenrath / Matt / Jeroen Heijdemann / Mollie / Andy Warners / Arjan W. / Jeroen Flinkerbusch / Thomas Dijkers /


Zondagochtend 13 oktober - 09:30 - 13:30 uur

SpelsysteemSpelleiderHuidige inschrijvingen
AfterlifeJoost Joling(4 vd 6 plaatsen vrij)
Jeroen Heijdemann / Tinka Griffioen /
D&D 5E: CCC-TRI-18 Pros & Cons
(lvl 1-4)
Diverse(nog voldoende plaatsen)
Maarten de Kock / Davey Van Leeuwen / Thomas Dijkers / René van der Mark / Andre / Sacha / Luke Woolacott / Matt / Glenn van Amsterdam / Nick Duijndam / Maarten S. / Niels van Aacken / Mark van de Ruit /
D&D 5E: CCC-ALOT-02
(lvl 5-10)
Diverse(nog voldoende plaatsen)
Alex Cornelissen / Sylvester Schruijer / Bart Prins / Arnaud van der Gaarden / Michelle de Lange / Leen Roeloffs / Jennifer van der Ven / Ben Flinterman / Colby Jack / Matti Kwakkenbos / Bart Hoogendoorn / Jered Bloom / Jeff Rubinoff / Alexander van Oostveen / Steven van Hameren / Eve Bloom / Nicolaas Herckenrath / Jeroen Flinkerbusch /
D&D 5E: DDAL00-01 Window to the Past
(lvl 11-16)
Diverse(nog voldoende plaatsen)
D&D 5E: DDAL00-01 Window to the Past
(lvl 17-20)
Diverse(nog voldoende plaatsen)
Erik Navkire / Niels Baptist / Yannick Klar / Damien Hofman / Jeroen Zandvliet / Tom van Maanen / Mark van der Bij / Andy Warners /

Zondagmiddag 13 oktober - 14:30 - 18:30 uur

SpelsysteemSpelleiderHuidige inschrijvingen
Call of CthulhuArjan Wiegman(2 vd 6 plaatsen vrij)
Bart Markensteijn / Nathalie Duiven / Johan van Hameren / Eve Bloom /
D&D 5e EPICDiverse(nog voldoende plaatsen op beideTiers)

Tier 1: Sacha / Andre / Edor Postma / Maarten de Kock / Davey Van Leeuwen / Thomas Dijkers / René van der Mark / Sven de Jong / Gé Fakkel / Luke Woolacott / Roel H. / Alexander van Oostveen / Matt / Nick Duijndam / Erik Straathof / Tinka Griffioen / Mark van der Bij / Maarten S. / Niels van Aacken / Andy Warners / Mark van de Ruit /

Tier 2: Arnaud van der Gaarden / Leen Roeloffs / Jennifer van der Ven / Ben Flinterman / Colby Jack / Bart Prins / Niels Baptist / Matti Kwakkenbos / Bart Hoogendoorn / Yannick Klar / Damien Hofman / Alex Cornelissen / Jered Bloom / Jeff Rubinoff / Steven van Hameren / Nicolaas Herckenrath / Glenn van Amsterdam / Jacobien Bouma / Michelle de Lange / Mollie /
Nader te bepalenN.T.B.N.T.B.